Antika Dünyasına merhaba dedik ve 40 yıllık tecrübelerimizi artık  İnternet ortamında Siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Antika İşine başladığımız 1977 senesinden bu güne kadar olan ticaretimizin bilgi birikimini antika üzerinde etkili bilirkişi olarak kullanmaktayız.

Antika eşya konusunda İstanbul antika alanlar olarak bizden iyi bilen ve bizden iyi kaliteli, dürüst ekspertiz yapan antikacı bulmanız çok zordur.

Adımı antika konusunda  o kadar ünlenmiştir ki İstanbul büyükşehir metrolarında yayınlanan Cep Hikayelerine konu olmuştur.

Bu video Antika konusunda Duayen olan Sami Yavuzu göreceksiniz daha bir çok konuda kendisine danışılsa da bunların çoğu kayıt altında değildir.

Antika ve antika eşya hakkında ne var ise her şey hakkında bilgisi olan  Firmamızın kurucusu Sami Yavuz’a sorulduğunda ” antika işinde tamam ben her şeyi biliyorum diyebilirmisiniz”  Cevaben ” Hayır  her zaman antika da yeni bir şey öğrenirsiniz” dedi.

Buradan anlaşılacağı üzere ne kadar bilgili olur iseniz olun Antika sektöründe her zaman yeni şeyler ile karşılaşa bilirsiniz.

Ama Biz iddia ediyoruz  en bilinmedik antika eşya veya objede yinede sonuca yakın bilgi vere biliriz. İstanbul Antika Alanlar sitemiz deki iletişim Bilgilerinden  yapacağınız İletişimlerde her türlü ekspertizi Size yine Antika Duayeni olan Sami yavuz yapacaktır.

Yayınladığımız Videoda Kısaca Antika hayatımızı kendi Sami Yavuz’un Kendi Sözlerinden Dinleye bilirsiniz…

Yavuz Antik

Sami Yavuz

 

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.