Ataşehir Antika Eşya Alanlar artık hizmetlerine Ataşehir ilçemizin tüm mahallelerinde yapmaktadır.

atasehir-antika-esya-alanlar

Antika eşya olarak koltuk takımı…

Elinizde Bulunan antika eşyalarınızı değerinde almaktayız. Bizler ile iletişime geçip antika eşyanızı satmak istediğinizde Sitemizin iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilir ve Fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ataşehir yeni ilçe olması dolayısı ile mazisi kısadır. Ama yerleşimi diğer eski ilçelerden gelmesinden kaynaklı olarak antika eşyaların o ilçelerimiz den ataşehir ilçesine taşınmış olma ihtimali göz önüne alarak Yazımızı yazmaktayız.

Antika eşya her türlü kullanıla bilir malzemenin olması manasına gelse de alıyoruz. Yani Antika eşya küçük bir objeden tutunda büyük bir yatak odasına kadar antika eşyadır. Veya parmağa takılan bir yüzük den tutunda giyilen bir elbisede antika eşyadır.

Antika eşya günlük hayat da halen kullanıla bilen bir malzeme olduğu için alınması zor fakat satılması kolay olan bir malzemedir.

Ama biz antikacı olarak bu türdeki antika eşyaları referans usulü almaktayız. Bunun açıklaması da şu şekildedir.

Yavuz antik sahibi antikacı Sami yavuz 45 yıllık deneyimi sayesinde tanıdıkları vasıtası ile antika eşyasını satacak müşterilerin tanıdıklarına sorması ile  onlarında antikacı olarak bizleri göstermesi ile olan referans usulü antika eşya almaktayız.

atasehir-antika-esya-alanlar

Antika Çalışma masası …

Ayrıca Ataşehir Antika Eşya Alanlar olarak Aldığımız ve halen elimiz de bulunan tüm antika eşyaları kiraya vermekteyiz. Bu kiralama hizmeti saat lik kiralamadan tutunda sezonluk kiralamaya kadar gitmektedir.

Antika eşyanın alınması nasıl oluyor ? Öncelikle sitemize girip iletişim bilgilerinden bizlere ulaşıyorsunuz. Ama dediniz ki ben aramak isteiyorum direk fotoğraf gönderim antika eşyamı satmak istiyorum dediniz.

Sizlere o zaman 2 seçeneğimiz var. Bunlardan birincisi Antika Eşyanızın resimlerini bizlere whatsapp yolu ile 0532 237 9061 telefon numaramıza gönderip Anında fiyat alabilirsiniz.

İkincisi de Telefonunuz da whatsap uygulaması yok ama yinede resim atıp fiyat almak veya  resim atıp aldığınız fiyata satmak istiyor iseniz oda kolay.

Sitemizin üst menü bölümünde olan Hızlı ekspertiz sayfasına girin ve oradaki yönergeleri takip edin.

İleti bölümüne Telefon numaranızı yazmayı unutmayın ayrıca dosya Seç butonları ile telefonunuzda ki veya masa ütü bilgisayarınız da ki resimleri yükleyerek bizlere Antika eşyanızın resmini ata bilir ve antika eşyanızı satabilirsiniz.

atasehir-antika-esya-alanlar

Antika sandık….

Ataşehir antika eşya alanlar olarak ilçemizin tüm mahallelerinde en hızlı ulaşımı sağlayıp anlaştığımız takdirde antika eşya taşıma nakliyecimiz ile sizlere  temiz bir şekilde hizmet etmekteyiz.

Öncelikle belirtelim ki iyi bir antikacı iyi bir nakliyeci ile çalışır ise kar eder. Bunun sebebi de yaşadığımız tecrübeler ile alakalıdır. Ataşehir antika eşya alanlar olarak orjinal antika her zaman tamirli ve elden geçmiş antikalardan daha pahalı satılır.

Bizde Ataşehir antika eşya alanlar olarak Antika eşyamızın temiz taşınması için bu işi bilen temiz nakliye firması ile çalışmaktayız. Müşterilerimiz bizden nakliye talep ettiği zaman da tüm müşterilerimize tavsiye etmekteyiz.

Ataşehir Antika Eşya Alanlar olarak Eliniz de bulunan antika eşya ve objeleri almaktayız. Antika müşteri temsilcimiz ile iletişim bilgilerimiz den  irtibata geçip antika eşyanız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ataşehir Antika eşya  Alanlar

Ataşehir Antika alanlar

Ataşehir Antikacı

*sitemizde bulunan resimlerdeki tüm eşya ve objeler elimizde mevcutur…