Kadıköy Antika Alanlar firmamız artık Kadıköy ilçemizin genelinde Antika alımına başlamıştır. Antika deyince ilk akla gelen ilçelerden bir tanesi olan Kadıköy ilçemizin Çok eskiye dayanan geçmişi sayesinde bu kategoriye girmektedir.

antika-obje-alanlar

antika obje alanlar

İlçemiz eski olması münasebeti ile antika eşyanın çok çıktığı bir yer idi. Hatta antikacılar ve eskiciler bu ilçemiz de bit pazarı diye bir alış veriş merkezi dahi kurmuş idiler.

Bu çarşıda ilk önceleri eski eşya ve antika eşya üzerine alım satım yapılsa da sonrasında değişti. Tellalzade sokak kuruldu ve antikacılar bu sokak ve çevresine taşındı.

Tellalzade sokak antika üzerine gerçekten Kadıköy ilçemizin önemli yerlerindendir. Bizim Antika alım satım yaptığımız İş yerimiz de buradadır. Tellalzade sokak no: 35 de igamet etmekdeyiz.

Antika  üzerine tecrübelerimize dayanarak iş yapmaktayız. Bunun sebebi de Antika işi tecrübe ile gelişen bir meslek dalıdır. Bizde bunu en iyi şekilde yapmaktayız.

Kadıköy İlçesinde oturmasanız bile siz değerli müşterilerimizden antika eşya almaktayız. Bizleri aradığınız da sizlere cevap verecek olan müşteri temsilcimiz Eliniz de bulunan antika eşya veya obje hakkında size bilgi vermektedir.

Buna göre de antika eşyanızı değerinde almaktayız.

Kadıköy Antika alanlar olarak biz,  sizlerin bize gelen taleplerini en hızlı şekilde değerlendirip eliniz de bulunan antika eşyaları görmek için sizden resim isteyip hemen değerini size bildirmektedir.

Ayrıca Siz değerli müşterilerimizden antika eşyanın bulunduğu adresinize gelip antika eşyanızı görerek de fiyat vermekteyiz. Bizden tavsiye isteyecek olur iseniz en güzeli adresinize gelip antika eşyanıza fiyat vermek olacaktır.


Antika Satış…

Ayrıca Antika dükkanımızda 350² alanda bir çok antika eşyamız mevcuttur. Sitemiz üst menüde bulunan lokasyon sayfamızdan yol tarifi alarak gelip antika eşyalarımızı yernde göre bilirsiniz. Ayrıca aldığınız antika mobilyaları nasıl taşıyacağım diye düşünmeyin.

Sizler için her zaman elimizin altında bulunan uygun kamyonet firması mevcuttur. Aldığınız Antika mobilyaları temiz bir şekilde taşımaktadırlar. Garantisiz Firmamızdır.


Sizlerden her türlü antika eşyanızı almaktayız. Örneğin Antika Bindallı elbise  veya Osmanlı madalyon gibi eşyaları da almaktayız. Antika değil ama eski olan christoffer alman gümüşü de değerinde almaktayız.

antika-asurelik

antika aşurelik

Christoffer alman gümüşü çeşitleri de çatal kaşık seti olarak almaktayız.

Antikacı olmak öyle kolay değil. Günü takip edip o zamanki duruma göre  satılabilen eşyayı iyi tespit yapıp ona göre eliniz de bulundurmaktır. Ayrıca o  dönem de ki eşyaları iyi bilerek ve değerini vererek almak da Esnaf’lığımızın kalitesini beli eder.

Kadıköy Antika alanlar olarak da bizlerin bu konu da daha hızlı olarak kendini geliştiren bir firma olmak zorunluluğu doğurmaktadır ki bize gelen müşterilerimizi boş çevirmemekdir.

Kadıköy Antika Alanlar olarak Siz değerli müşterilerimize bir hizmetimiz ardır Ücretsiz Ekspertiz hizmeti.

Antika Ekspertiz için Hemen Arayınız… Tıkla Ara

Kadıköy Antika Alanlar

 

 

Maltepe Antika Alanlar Yazımız…

 

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.