Kiralık  Antika Eşya Verenler diye başladığımız bu yazımız da Antika Eşya, Antika mobilya ve diğer tüm antikaların kiralama işini yapmaktayız.

Biz Geçmişten antikacı olduğumuz için diğer firmalar gibi sadece mobilya üzerine değil tüm obje, resim ve buna benzer antika eşyalarında kiralamasını yapmaktayız.

kiralik-antika-esya-verenler

Antika eşya dükkanımızın bir görüntüsü…

Antika kiralama yapacağınız zaman İnternet üzerinden arama yaptırdığınız da bulacağınız  sadece antika mobilya dır. Ama biz yavuz antik olarak sizlere bir evin komple eşyasını objesine kadar kiraya verebiliriz.

Bunun için de sizlere en uygun fiyat dan bu işlemi gerçekleştire bileceğiniz bir seçenek sunmaktayız.

Bizi seçmeniz de ki bir diğer avantaj da şudur; Diğelim ki internet ten bir tane antika kiralık eşya veren birini buldunuz Şuna inanınki yine bir çok parçasını bizden kiralayıp size kiralama yapacaktır.

kiralik-antika-esya-verenler

Dükkanımızdaki eşyaları seçebilir ve kiraya alabilirsiniz…

Yani Sizlere Direk birinci elden Antika eşya kiralama seçeneği ve kolaylığı sunuyoruz.

Kimlere veriyoruz Kiralık Antika Eşyaları  Dizi Çekimlerine veya Sinema çekimlerine Sezonluk veya bölüm başı yada Sinemada anlık görüntü için bile antika eşya kiraya veriyoruz.

Dizi çekimi için size antika eşya  lazım geldiniz dükkanımız da antika mobilya bakma ya fakat size tüm bir evin antika eşyası yanı avize, porselen tabak, gümüş çatal kaşı ve buna benzer tüm antika ev eşyası lazımdı.

Bize geldiğiniz de bizim antika eşya kiraya verdiğimizi gördünüz sizi garanti ederiz tüm antika eşyaları bizden kiralama yapacaksınız.  ü

Kadıköy telallzade sokak da ki dükkanımız da  ve depomuzdaki envai çeşit antika eşyalarımıza bakıp bütün antika eşya ve mobilyanızı bizden kiralayacaksınız.

kiralik-antika-esya-verenler

Her Türlü antika eşya kiraya verilir…

Kiralık Antika Eşya verenler olarak sizlere en kaliteli ve en uygun fiyat hizmetini sunmakta olacağız. Antika eşya veya mobilya kiraladığınız da ayrıca nakliye kiralamanıza gerek kalmayacak.

Çünkü kiraladığınız tüm eşyaların teslimatı bize ait olacaktır.

Kiralık Antika Eşya Verenler Diye yazdığımız bu yazımızın amacı Siz değerli müşterilerimize en uygun fiyata en kaliteli antikaları kiraya vermektir.

Antika kiralamak isteyen müşterilerimize istedikleri her türlü antika eşya veya objeyi bulabiliriz.

kiralik-antika-esya-verenler

Antika Eşyalarımız….

Ayrıca Antika eşyaları uygun fiyata satın alabilmenize de yardımcı oluruz. Yavuz Antik olarak 40 yıllık deneyimlerimiz den yararlana bilirsiniz.

Yazımız da ki resimler de kendi dükkan görüntümüz olup kısaca resimlerimize bakıp bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca oluşturacağımız resim galerimiz den Antika eşyaları seçip bizden kira için fiyat sorabilirsiniz.

Bizlere ulaşım şekliniz her türlü mevcuttur. Adresimize nasıl geleceğinizi kısaca anlatalım.

Kadıköy’e metro ile gelecekseniz Metro çarşı çıkışından çıkıp starbucks cafenin sokağından yukarı çıkın sokağın sonundan sağ hemen ilk soldan girdiğiniz de orası tellalzade sokaktır.

Sokağa girin 35 Numara A/B dükkanları bizimdir. Zaten tabelamız da yavuz antik yazısını göreceksiniz.

Kiralık Antika Eşya verenler

Antika Eşya kiralama

Antika Eşya Kiraya Verenler

2 Comments

  1. Ayfer sorgun

    Cevapla

    Öncelikle merhabalar. Çok memnun kaldığımızı burdan yazmak istedim. İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim. Kiralama işlerimiz artık sizden 🙂

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.