Maltepe Antika Alanlar hizmetlerine Maltepe ilçemiz dahilinde başlamıştır. Antika eşya veya mobilya sadece antikanın genel tanımıdır.

antika-asurelik

Antika aşurelik

Aslında antika a dan z ye demek daha doğru olur. Çünkü antika ikinci el eşya veya spot eşya gibi sadece belirli bir eşya ve mobilyayı temsil etmiyor.

Örnek verecek olur isek Şu örnek olayı bitirir. Antika Elbise, antika ayakkabı, antika para ve buna benzer bir çok şey antika dır. Onun içinde antikanın yeri başkadır.

Maltepe Yeni sayılacak bir ilçedir. Siyasi yarışmalardan dolayı ilçe yapılan Maltepe Aslında Küçükyalı ilçesinin bir mahallesi idi Sonradan küçükyalının belediyeliği düşürüldü Maltepe İlçe yapıldı.

Küçükyalı çok eski yaşamın olduğu bir yer olsa da gelişimi tam olmamıştır. Ama yazlıkların çokluğu sayesinde eski köşklerin buralarda olması antika eşyanın ve mobilyanın da bu ilçemizde olması gereken bir ilçemizdir.

Ayrıca Maltepe ilçemiz çok gelişerek Sitelerin daha revaçta olması sebebi ile beraber yeni olsa da bu sitelerde antika eşya bulunmaktadır. Taşınmalar eski yerlerden olduğu için elinde kalmış antikalar müşterilerimizde çıkmaktadır.

antika-hat-yazi-alanlar

Antika Hat Yazı

Maltepe antika alanlar olarak bizde bu türde ki çıkan antika eşya ve mobilyaları değerinde almaktayız.

Fiyat verir iken tecrübelerimizi göz önüne alarak ve müşteri taleplerini göz önünde bulundurarak vermekteyiz. Fiyatlarımız müşterilerimizi memnun etmesi lazım ki bizlere her zaman ihtiyaç duyup bulduğu veya duyduğu antika ve gümüş eşyaları bize getirsin.

Bizim bir antikacı olarak istediğimiz şey müşterilerimizin korkmadan bizlere antika eşyalarını göstermesi ve ücretsiz ekspertiz yaptığımızı bilmeleridir.

Kadıköy merkezli olan firmamız 350² olan iş yerimiz de Antika mobilyadan tutunda Antika elbiseye kadar hepsi mevcuttur. Antika mobilya almak istediniz ve Antika dükkanımıza geldiniz güzel bir tane Fransız büfe aldınız. Bu aldığınız Büfeyi nasıl götüreceğim diye düşünmeyin.


Yavuz Antik

olarak Siz değerli müşterilerimizin her zaman memnun kalmasını sağlamak için önceden anlaştığımız uygun fiyata taşıma yapan Kamyonet firmamız mevcuttur.

Aldığınız mobilyanızı ter temiz bir şekilde en uygun fiyata taşıma yaptıra bilirsiniz.


Antiak Dükkanımıza gelip her çeşit antika eşya, obje, mobilya, gümüş, kılıç, halı, resim, avize, baston, tahta kaşık, daha bir çok çeşit antika malzemelerimize bakabilir ve satın alabilirsiniz.

Ayrıca Sitemiz üzerinden Intagram sayfamıza girip daha güncel antika eşya bilgisi alabilir veya bizi takip edebilirsiniz.

Maltepe Antika Alanlar

 

Kartal Antika Alanlar Sayfamız..

2 Comments

 1. Büşra akaydın

  Cevapla

  Maltepe küçükyalı da oturmaktayım babaannemden kalma bir lamba var değeri nı nasıl ogrenebilr öğrenebilirim yardımcı olursaniz sevinirim teşekürler

  • admin

   Cevapla

   Sitemiz de ki iletişim bilgilerinde ki whatsap numaramızdan veya hızlı ekspertiz sayfamızdan bizlere resim atarsanız sizlere değeri konusunda döneriz teşekkürler

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.