EYT Antik

Antika Halı Alan Yerler

Antika Halı Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimizin antika halılarınızı satın alırken dikkat ettiğimiz bazı durumlar mevcuttur. Bu durumları siz değerli okuyucularımız ve müşterilerimize açıklamak isteriz.Halılarda yıpranma olup olmadığına dikkat etmekteyiz. Halılarda yırtık olup olmadığına dikkat etmekteyiz. Halıları böceklerin döküp dökmediğine bakmaktayız. Halıların saçaklarının daha önceden kesilip kesilmediğine bakmaktayız. Bu hususları göz önünde bulundurmaktayız. Bu belirlediğimiz hususlardan geçemediği takdirde metre kare ulusu satın almaktayız. Antika Halı Alan Yerler olarak halının temizliğine önem vermekteyiz. Lütfen bizlere detaylı fotoğraf yollarsanız seviniriz. 

Antika Halı Alan Yerler

Antika Halı Alanlar 

Antika Halı Alanlar olarak siz değerli müşterilerimizin dedesinden, ninesinden yada aile büyüklerinizde kalan eski el dokuma halılarınızı ve kilimlerini en yüksek fiyat garantisi ile satın almaktayız. Antika Halı Alanlar olarak siz değerli müşterilerimize İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Satmak istediğiniz halılarınızın fotoğraflarını ön kısmını ve arka kısmını bizlere göndermeniz yeterli olacaktır. Ayrıyeten bizlere ölçülerini söylemeniz yeterli olacaktır. Siz değerli müşterilerimize bir fiyat bilgisi vermekteyiz. Verdiğimiz fiyat teklfini kabul ettiğiniz takdirde adresinize kadar gelerek nakit olarak satın almaktayız. 

Antika Halı Alanlar

Eski Halı Alan Yerler

Eski Halı Alan Yerler olarak sizleri Bünyan, Hereke, Isparta, İran, Sivas Cezaevi, Afgan Halısı, Yörük Halısı, Çin Halısı, Nepal Halısı, Selvi Halısı, Uşak Halısı, Milas, Yağçıbedir, İpek, Dalyana, Kars tüm el dokuma halı ve kilimlerini nakit paraya çevirmekteyiz. Siz değerli müşterilerimize bir konuda açıklık getirmek isteriz. Her eski halı değerli olacak diye bir ölçüleme yoktur. Isparta para yapmazken ufacık bir sivas cezaevi halısı para yapmaktadır. Onun için lütfen elimizde 100 senelik halı var ben 100.00 tl istiyorum gibi cümleler ile çok karşılaşmaktayız. Müşteri bu şekilde geldiği için fiyat veremiyoruz ne yazık ki . Eski Halı Alan Yerler olarak lütfen bizlere danışmadan antika halılarınızı satmayın. 

Eski Halı Alan Yerler

Eski Halı Satmak İstiyorum

Eski Halı Satmak İstiyorum, Eski Halımı Satmak İstiyorum, Eski Halı Nasıl Satabilirim, Eski Halı Kime Satabilirim, Eski Halı Nereye Satabilirim, Eski Halı Kimler Alır gibi sormak istediğiniz tüm soruları bizleri arayarak cevaplarını bulabilirsiniz. 

Yorum Gönder

Güvenlik Kodu 15 + 9 = ?
Bu site, Bulut Web Site Logo Web Tasarım Sistemi kullanmaktadır.
Şimdi Ara Whatsapp İletişim
82160719