EYT Antik

Gümüş Alanlar

Gümüş Alanlar olarak bizler siz değerli müşterilerimizin evinde bulunan eski ve antika gümüş eşyalarınızı en yüksek fiyat garantisi ile satın almaktayız. Bizler siz değerli müşterilerimizin gümüş eşyalarınızın bazılarını hurda fiyatına bazılarını ise görünüşlerine göre satın almaktayız. Satmak istediğiniz gümüş eşyalarınızın fotoğraflarını bizlere Whatsapp üzerinden göndermeniz yeterli olacaktır. Bizler siz değerli müşterilerimize gümüşün ayarına ve görünüşüne göre bir fiyat bilgisi vermekteyiz. Gümüş Alanlar olarak İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 

Gümüş Alanlar

Gümüş Alan Yerler

Gümüş Alan Yerler olarak evinizde bulunan gümüş çatal, bıcak, kaşık takımlarınızı, Şekerliklerinizi, Vazolarınızı ve tüm gümüş eşyalarınızı en yüksek fiyat garantisi ile satın almaktayız. Gümüş eşya satmak istiyorsanız yapmanız gereken 0539 723 50 50'nolu cep telefonumuzu arayarak en yüksek fiyatlarla gümüş eşyalarınızı satabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar uzaklıktayız. Gümüş Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimize 1987 yılından beri hizmet vermekteyiz. 

Gümüş Alan Yerler

Gümüş Satın Alan Yerler

Gümüş Satın Alan Yerler olarak 800 ayar, 900 ayar ve 925 ayar gümüş eşyalarını anında nakit paraya çevirmekteyiz. Satmadan önce mutlaka bizlerden fiyat bilgisi alın ki gümüş eşyalarınız değerinde aşağı fiyatlara satmayın. Bizler tüm antika ve hurda gümüşlerinizi nakit paraya çevirmekteyiz. 

Gümüş Satın Alan Yerler

Gümüş Satmak İstiyorum

Gümüş Satmak İstiyorum, Gümüş Nereye Satabilirim, Gümüş Kimler Alır, Gümüş Kime Satabilirim, Gümüş Nasıl Satabilirim, Gümüş kaç para yapar gibi sormak istediğiniz tüm sorularınızı bizleri arayak öğrenebilirsiniz. 

Yorum Gönder

Güvenlik Kodu 18 + 8 = ?
Bu site, Bulut Web Site Logo Web Tasarım Sistemi kullanmaktadır.
Şimdi Ara Whatsapp İletişim
82160719