EYT Antik

Plak Alanlar

Plak Alanlar olarak siz değerli müşterilerimize Plak'ın ne anlama geldiğini açıklayalım. Plak üzerine ses kaydedilen Pikap yada Gramafonda dinlenen plastık yapılı yuvalak biçimli nesne olarak tanımlanır. Firmamız siz değerli müşterilerimizin büyüklerinde yada hobi olarak satın aldığınız eski Plaklarınızı anında nakit paraya çevirmekteyiz. Sadece ve sadece yapmanız gereken Whatsapp üzerinden bizlere Fotoğraflarını ve kondisyonlarını söylemeniz yeterli olacaktır. Kondisyon derken Plak'ın kabının ve plasik bölümünde olan çizikler veya kırıkların temizlik oranlarını bizlere söylemeniz yeterli olacaktır. Plak Alanlar olarak İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 

Plak Alanlar

Plak Alan Yerler

Plak Alan Yerler olarak bilinen firmamız siz değerli müşterilerimizin 33'lük, 45'lik ve Taş Plaklarınızı kilo usulü değil tek tek fiyatlandırarak nakit olarak satın almaktayız. Firmamız İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerinde siz değerli müşterilerimize 1978 yılından beri hizmet vermekteyiz. Şubelerimiz Bakırköy, Beyoğlu ve Maltepe'de bulunmaktadır. Bizler siz değerli müşterilerimizin yerli ve yabancı plaklarınızı anında nakit paraya çevirmekteyiz. Plak Alan Yerler olarak elinizde bulunan plakların resimlerini gönderin ve anında satın. 

Plak Alan Yerler

Eski Plak Alanlar

Eski Plak Alanlar olarak aratıyorsanız daha fazla araştırmanıza gerek kalmadı. Çünkü Eyt Antik olarak siz değerli müşterilerimizin eski plaklarınızı en yüksek fiyat garantisi ile nakit paraya çevirmekteyiz. İster yerli yada yabancı plak olsun farketmezsizin en yüksek fiyat garantisi ile satın almaktayız. Eski Plak Alanlara ulaşmak istiyorsanız 0539 723 50 50'lu cep telefon numarasını arayarak yada Whatsapp üzerinden yazar irtibata geçebilirsiniz. 

Eski Plak Satmak İstiyorum

Eski Plak Satmak İstiyorum, Eski Plak Nereye Satabilirim, Eski Plak Kimler Alır, Eski Plaklarım kaç para yapar, Eski Plak Kime Satabilirim, Eski Plak Satmak, Eski Plak Alıcıları gibi sormak istediğiniz tüm sorularınızı bizleri arayarak yardım alabilirsiniz. Unutmayın ki siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar uzaklıktayız. 

Eski Plak Alanlar

1) Antika Plak Alanlar ?

Antika Plak Alanlar arıyorsanız bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Çünkü Bizler tüm plaklarınızı satın almaktayız.

2) Plak Alım Satım 

Plak Alım Satım yapan yerler arıyorsanız bizimle irtibata geçin ve elimizde bulunan plakların listesini sizinle paylaşalım.

3) Antika Plak Alan Yerler 

Antika Plak Alan Yerler olarak İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 

Yorum Gönder

Güvenlik Kodu 19 + 1 = ?
Bu site, Bulut Web Site Logo Web Tasarım Sistemi kullanmaktadır.
Şimdi Ara Whatsapp İletişim
82160719